Ansatte

Ansatte

Vi er en dedikert gjeng på kontoret som brenner for å skape gode turopplevelser for deg. Ikke nøl med å kontakte oss for spørsmål og turinspirasjon.

Camilla Melbye

Salg og turproduksjon

camilla@hvitserk.no 23213076

Frode Glint Pettersen

Salgs- og Markedssjef

frode@hvitserk.no 23213074

Geir Amundsen

Salg og turproduksjon

geir@hvitserk.no 23213077

Henriette Aass

Salg og turproduksjon

henriette@hvitserk.no 23213072

Karin Schøyen

Økonomisjef

karin@hvitserk.no 92608092

Magnus Hendis

Guide- og ekspedisjonsansvarlig

magnus@hvitserk.no 23213075

Mari Clementiné Østgaard

Salg og turproduksjon

mari@hvitserk.no 23213083

Marianne Østensen

Salg og turutvikling

marianne@hvitserk.no 23213073

Rasmus Ramstad

Daglig leder

rasmus@hvitserk.no 41212367

Sylvia Arnesen

Salg og turproduksjon

sylvia@hvitserk.no 23213085

Får vi lov å vise deg verden?

Ekte, eventyrlysten og profesjonell

Samarbeidspartnere

Her finner du informasjon om våre samarbeidspartnere, tusenvis av turer vi kan hjelpe deg med og rabattavtaler du får hos oss som deltaker.

Reise Alene ✔

Nesten halvparten av deltakerne våre reiser alene og kommer hjem med nye turvenner og gode minner. Kanskje finner du også en turkompis til ditt neste eventyr.

Ansvarlig turisme

Vi gjør det vi kan for at turene våre skal bidra til positiv utvikling på stedene vi besøker

Utforsk verden med Hvitserk