Elbrus - tilbakemeldinger

Tilbakemeldingene fra 2013- gjestene var udelt positive:

- "En godt organisert tur med en godt fungerende program ledet av velkvalifiserte likandes turfolk!"
- "Jeg er veldig fornøyd med turen! All honnør til opplegget og for valg av turledere!"
- "Takk for fin opplevelse!!!"
- "Turen til den russiske fjellheimen og den fantastiske følelsen av å stå på toppen var absolutt en flott og minneverdig opplevelse!"
- "Både lokale og norske guider var helt suverene. Jeg følte meg godt ivaretatt og i trygge hender under hele turen. Positivt at de i tillegg var oppmerksomme og bidro."
- "Generelt veldig god og næringsrik mat!"
- "Turen til Elbrus ble en stor opptur for oss, og dette var nok takket være både opplegget, gruppen og ikke minst guiden vi hadde – i tillegg til de vakre fjellene i Kaukasus som var ganske ukjente for oss i forkant, og kanskje undervurdert!!!"
- "Gode forberedelser og god informasjon i forkant"
- "Moskva og den røde plass – oppleves som en utrolig bra start på reisen. Vår guide her, beveget oss mentalt over til Russlands historie, og for meg ble dette en perfekt start på en reise i et land jeg aldri har besøkt før."
- "Toppstøtet var vel egentlig perfekt, med unntak av at vi mistet utsikten helt på toppen. Men vi hadde en fantastisk soloppgang på veien opp. God og sikker støtte undervei til toppen og ”alle mann” til topps."