Ledig stilling - Norgesentusiast

Hvitserk of Norway skal bli Norges ledende turoperatør innen aktivitetsturisme. Vi er fire engasjerte ansatte, og samarbeider tett med de ti ansatte i Hvitserk og Eventyrreiser AS. Hvitserk of Norway eies av gründere, turinteresserte, Hvitserk og Eventyrreiser AS og Norrøna. Vi har ambisiøse vekstplaner og ønske om å ta en rolle som en ledende aktør i norsk, naturbasert reiseliv.

SALGS- OG MARKEDSMEDARBEIDER
Vi leter etter en sulten, serviceinnstilt og engasjert norgesentusiast – som brenner for å være med oss i arbeidet med å markedsføre turopplevelser i norsk natur.

Du vil jobbe med salg og turproduksjon i hovedsak mot internasjonale turoperatører og grupper som ønsker turer i Norge, inkludert oppsøkende salg mot bedriftsmarkedet. Du vil også kunne få administrativt ansvar for et utvalg av våre faste gruppeavganger, samt ansvar for våre sosiale medier og markedsføring for øvrig. Stillingen innebærer kunde- og leverandørkontakt, varierte administrative oppgaver, nettpublisering og tekstproduksjon.

Nøkkelkvalifikasjoner:
• Positiv og serviceinnstilt
• Gode kommunikasjons- og samarbeidsevner
• Svært gode engelskkunnskaper
• Initiativrik, kreativ og løsningsorientert
• Resultatorientert
• Salgserfaring
• Tur og friluftslivsinteresse/Norgeskjennskap

Vi tilbyr:
• Ryddige arbeidsforhold
• Gode pensjon- og forsikringsordninger
• Utfordrende arbeidsoppgaver i et aktivt miljø med entusiastiske og dyktige kollegaer
• En bedrift i kontinuerlig utvikling, med ambisiøse mål
• Lønn etter avtale
• Årlig studietur og mulighet for flere reiser dersom dette er ønskelig

Hvitserk of Norway har en flat struktur og en fleksibel organisasjon. Vi er villige til å gå langt for at gjestene våre skal sitte igjen med gode turminner. For å lykkes i stillingen må du trives i et hektisk miljø, samt kunne arbeide både selvstendig og som en del av Hvitserk of Norways dyktige team. Du må både sette pris på rutineoppgaver, samtidig som du synes det er gøy med variasjon. Har du erfaring med digital markedsføring, sosiale medier og nettpublisering er dette en fordel. Reiseerfaring verdsettes, men det er langt fra noen nødvendighet med erfaring fra reisebransjen. Det er ønskelig at søkeren har kunnskap om salg og Norge som reisemål, men personlige egenskaper vil bli tillagt størst vekt.

Stillingen er 100 prosent og arbeidssted er på kontoret i Oslo. Noe reisevirksomhet og deltagelse på Hvitserks turer må påregnes. Dette er en jobb du trives best i dersom du er glad i fjell, ski og flotte naturopplevelser.

Vi tilbyr gode utviklingsmuligheter for de rette personene. Vi tilbyr varierte og spennende utviklingsmuligheter og en arbeidshverdag der frihet under ansvar er et nøkkelord. Er du engasjert, god i engelsk og turinteressert, tror vi dette er noen av de aller hyggeligste jobbene du kan ha i norsk reisebransje. Våre ansatte har et godt arbeidsmiljø og gode betingelser. Hvitserk of Norway er i sterk vekst og for den rette personen er det gode utviklingsmuligheter i stillingen.

Søknadsfrist: 29. oktober
For mer informasjon, ta kontakt med daglig leder Marit Vidnes.
E-post: marit@hvitserk.no
Tlf: 93618074