Ledig stilling: Tindevegleder på heltid

Norrøna Hvitserk Adventure skal bli Norges ledende turoperatør innen aktivitetsturisme i Norge. Vi er fire engasjerte ansatte, og samarbeider tett med Hvitserk og Eventyrreiser AS. Norrøna Hvitserk Adventure eies av Norrøna Sport AS, Hvitserk & Eventyrreiser AS, av gründere og turinteresserte. Vi har ambisiøse vekstplaner og ønske om å ta en rolle som en ledende aktør i norsk, naturbasert reiseliv.

TINDEVEGLEDER HELTID - PROSJEKTSTILLING
Røttene våre går 40 år tilbake, og selskapet er bygget opp rundt aktive turer som utfordrer gjestene. Denne historien er viktig for oss og nå ønsker vi å styrke vår posisjon innenfor bratt friluftsliv i Norge.
Har du en drøm om å utvikle, teste og guide nye konsepter innenfor bratt friluftsliv, tror vi dette er en drømmestilling. Du får mulighet til å bidra med erfaring og kompetanse innenfor et av våre store satsningsområder, samtidig som du kommer inn i et hyggelig og inkluderende arbeidsmiljø. Jobben vil primært gå ut på å guide turer, men vi ønsker også en person som kan bidra til å utvikle selskapet videre.

Stillingen er i første omgang en ettårig prosjektstilling, men med mulighet for forlengelse.

Nøkkelkvalifikasjoner:
• Godkjent Tindevegleder eller under kvalifisering
• Positiv og engasjert
• God relasjonskompetanse og sosiale egenskaper
• Gode skussmål som guide
• Gode engelskkunnskaper

Vi tilbyr:
• Fast lønn etter avtale
• Ryddige arbeidsforhold
• Gode pensjon- og forsikringsordninger
• Spennende utviklingsmuligheter
• Strategisk viktig stilling for Norrøna Hvitserk

Norrøna Hvitserk Adventure har en flat struktur og en fleksibel organisasjon. Vi er villige til å gå langt for at gjestene våre skal sitte igjen med gode turminner. For å lykkes i stillingen må du trives i et hektisk miljø, samt kunne arbeide både selvstendig og som en del av Norrøna Hvitserk Adventures dyktige team.

Mye erfaring innenfor reiseliv og guiding er bra, men personlige egenskaper vil bli tillagt størst vekt.

Stillingen er 100 prosent og vi er lokalisert i Oslo, men det er ingen krav til at du er basert her så lenge du synes det er greit med noen kontordager i Oslo innimellom.

Er du engasjert og har lyst til å være med å skape noe, tror vi dette er noen av de aller hyggeligste jobbene du kan ha innen norsk reiseliv.

Søknadsfrist: 15. oktober
Oppstart: Etter avtale 
For mer informasjon, ta kontakt med daglig leder Marit Vidnes.
E-post: marit@hvitserk.no  
Tlf: 93618074