Refusjon ved nedstenging - Vinteren 2021 sikrer vi deg mot nedstenging på turer i Norge– det betyr at dersom det ikke blir mulig for oss som reisearrangør å gjennomføre turen på grunn av nye restriksjoner eller nedstenging i Norge så vil du få full refusjon av turen.

Vi arrangerer alle våre turer i henhold til smittevernrådene fra Folkehelseinstituttet. For at du skal føle deg trygg på tur med oss, har vi gjort justeringer på turene våre slik at vi overholder rådene fra myndighetene.

Dette gjør vi for å unngå smitte på turene våre:

- Vi holder avstand.

- All transport følger veiledning for offentlig transport. 50% kapaistet eller munnbind.

- Kom frisk! Dersom man har symptomer på Covid før eller under turen vil vi anbefale å avbryte turen, eventuelt ikke møte opp hvis det er før turen.

- På turer med innendørs overnatting er det minst 1 meter mellom senger dersom man deler rom med noen utenfor sin kohort.

- På turer med telt deler kun de som er i samme kohort telt, alle andre får eget telt. Det samme gjelder kokeutstyr.

- Alle må ta med egen håndsprit på tur og husk å rengjøre hendene ofte.