Fjelltur i Dolomittene - Bli med til Italia med Hvitserk! from Hvitserk & Eventyrreiser on Vimeo.

Fjelltur i Dolomittene - En reise inn i den italienske fjellheimen

Vi har vært på -enda- en tur til dette vakre landet som har så mye å by på. Det er ikke uten grunn at dolomittene er en favoritt blant våre deltakere og våre turledere. Her får du nemlig i både pose og sekk, og hver dag byr på nye flotte utsikter. Turen er variert, med både vandreturer, en hemmelig overaskelse og kajakkpadling i Venezia rett før hjemreise!

Fjelltur i Dolomittene

Bli med oss på fjelltur i de vakre Dolomittene. I tillegg til fem spektakulære turdager i fjellene i Nord-Italia drar vi også til Venezia og padler kajakk på de verdensberømte kanalene.

Europa Nivå 3

8 dager

Neste avreise: 11.06.2022 Fra Kr. 23 900,-